Node pop-up (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: view
vi: xem

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Close
vi: Đóng

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
