Node pop-up (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: view
az: görünüş

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Close
az: Bağlı

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style
