Node pop-up (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: view
da: vis

en: Original image
da: Originalt billede

en: Close
da: Luk

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style
