Node pop-up (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: view
el: προβολή

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
