Node pop-up (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: view
tr: görüntüle

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Close
tr: Kapat

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style
