Node pop-up (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: view
ja: ビュー

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Close
ja: 閉じる

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
