Node pop-up (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: view
nl: weergeven

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Close
nl: Sluiten

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Close link text
nl: Tekst sluitlink
