Node pop-up (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: view
ru: представление

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Close
ru: Закрыть

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style
