Node pop-up (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: view
uk: переглянути

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Close
uk: Закрити

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style
