Node pop-up (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: view
cs: zobrazit

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Close
cs: Zavřít

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style
