Node pop-up (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: view
pt: ver

en: Original image
pt: Imagem original

en: Close
pt: Fechar

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style
