Node pop-up (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: view
et: näita

en: Original image
et: Algne pilt

en: Close
et: Sulge

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
