Node pop-up (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: view
jv: tampilan

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
