Node pop-up (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: view
pl: przeglądaj

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Close
pl: Zamknij

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style
