Node pop-up (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: view
fa: مشاهده

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Close
fa: بستن

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
