Node pop-up (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
