Node pop-up (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: view
fr: voir

en: Original image
fr: Image originale

en: Close
fr: Fermer

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style
