Node pop-up (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: view
hu: megtekintés

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Close
hu: Bezár

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style
