Node pop-up (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: view
lt: peržiūrėti

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
