Node pop-up (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: view
sk: zobraziť

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
