Node pop-up (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: view
ar: عرض

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Close
ar: إغلاق

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
