Node pop-up (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: view
ca: mostra

en: Original image
ca: Imatge original

en: Close
ca: Tanca

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
