Node pop-up (7.x-1.7) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: view
de: Ansicht

en: Original image
de: Originalbild

en: Close
de: Schließen

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style
