Node pop-up (7.x-1.7) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: view
lv: skatīt

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Close
lv: Aizvērt

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
