Node pop-up (7.x-1.7) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: view
sv: visa

en: Original image
sv: Originalbild

en: Close
sv: Stäng

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style
