Node pop-up (7.x-1.8) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: view
es: vista

en: Original image
es: Imagen original

en: Close
es: Cerrar

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Image style: @style
es: Estilo de imagen: @style
