Node pop-up (7.x-1.8) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: view
fi: näkymä

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Close
fi: Sulje

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
