Node pop-up (7.x-1.8) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: view
it: mostra

en: Original image
it: Immagine originale

en: Close
it: Chiudi

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style
