Node pop-up (7.x-1.8) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: view
he: צפיה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Close
he: סגירה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
