Node pop-up (7.x-1.8) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: view
oc: veire

en: Original image
oc: Imatge original

en: Close
oc: Tampar

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
