Node pop-up (7.x-1.8) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: view
ro: afișează

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Close
ro: Închideți

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style
