NPR (7.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Save
af: Stoor

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Save settings
af: Stoor verstellings
