NPR (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Save
ar: حفظ

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Sticky at top of lists
ar: مُثَبَّت أعلى القوائم

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Node settings
ar: اعدادت العقدة
