NPR (7.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Save
de: Speichern

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Sticky at top of lists
de: Oben in Listen

en: Cron settings
de: Cron-Einstellungen

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: No data available.
de: Keine Daten verfügbar.

en: Node settings
de: Beitragseinstellungen

en: Go to
de: Gehe zu

en: API Test
de: API-Test
