NPR (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Save
fi: Tallenna

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sticky at top of lists
fi: Kiinnitetään luetteloiden alkuun

en: Cron settings
fi: Cron-asetukset

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Node settings
fi: Solmun asetukset
