NPR (7.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Sticky at top of lists
fr: Epinglé en haut des listes

en: Cron settings
fr: Paramètres du cron

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: No data available.
fr: Aucune donnée disponible.

en: Node settings
fr: Paramètres des nœuds

en: Go to
fr: Aller sur
