NPR (7.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Save
hr: Spremi

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: No data available.
hr: Nema dostupnih podataka.
