NPR (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Save
nl: Opslaan

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Cron settings
nl: Cron-instellingen

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: No data available.
nl: Geen gegevens beschikbaar

en: Node settings
nl: Node-instellingen

en: Go to
nl: Ga naar

en: API Test
nl: API-test
