NPR (7.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Save
pt: Salvar

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Sticky at top of lists
pt: Destacado no topo da página

en: Cron settings
pt: Configurações do Cron

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: No data available.
pt: Nenhum registro disponível.

en: Node settings
pt: Configurações do Node

en: Go to
pt: Ir para
