NPR (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Save
ro: Salvare

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Sticky at top of lists
ro: Lipicios în capul listelor

en: Cron settings
ro: Setări cron

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: No data available.
ro: Nu existp date disponibile.

en: Node settings
ro: Setările nodului
