NPR (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Save
sk: Uložiť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: No data available.
sk: Žiadne dáta nie sú dostupné.

en: Node settings
sk: Nastavenia uzla
