NPR (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Save
da: Gem

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Sticky at top of lists
da: Klæbrig

en: Cron settings
da: Indstillinger for cron

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: No data available.
da: Ingen data til rådighed.

en: Node settings
da: Indstillinger for indholdselement

en: IDs
da: IDer
