NPR (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Save
gl: Gardar

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Node settings
gl: Axustes do nodo
