NPR (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Save
he: שמירה

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Cron settings
he: הגדרות Cron

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Node settings
he: הגדרות פריט תוכן
