NPR (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Save
hu: Mentés

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Sticky at top of lists
hu: Kiemelt, az oldal tetejére

en: Cron settings
hu: Cron beállítások

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: No data available.
hu: Nincs elérhető adat.

en: Node settings
hu: Tartalom beállítások
