NPR (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Save
id: Simpan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Sticky at top of lists
id: Lekatkan di atas daftar

en: Cron settings
id: Pengaturan cron

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Node settings
id: Pengaturan node
