NPR (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
