NPR (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Save
ru: Сохранить

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Sticky at top of lists
ru: Закреплять вверху списков

en: Cron settings
ru: Настройки cron

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: No data available.
ru: Нет доступных данных.

en: Node settings
ru: Настройки материала

en: Go to
ru: Перейти

en: Get a key from NPR
ru: Получить ключ от NPR

en: Add key to NPR settings
ru: Добавить ключ для настроек NPR

en: Edit settings
ru: Редактировать настройни
