NPR (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Save
sv: Spara

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Sticky at top of lists
sv: Alltid överst i listan

en: Cron settings
sv: Inställningar för schemalagd aktiviteter

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: No data available.
sv: Ingen data tillgänglig.

en: Node settings
sv: Inställningar för noder

en: Go to
sv: Gå till
