NPR (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: Sticky at top of lists
th: ค้างไว้เป็นอันแรกสุด

en: Save settings
th: บันทึกค่า
